Życzenia noworoczne, podróżnicze podsumowanie 2014 i plany 2015

Na progu Nowego Roku
życzę Ci od serca,
by każda łza w oku
miała smak szczęścia,
by nadziei płomienie
nie gasły w mroku
i każde marzenie
spełniło się w Nowym Roku!
Na życzeń wstążeczce,
która jest bez końca,
chcę zawiesić jeszcze
ciepły promyk słońca,
by tła błękitnego
nie zaćmiły chmury.
Wszystkiego dobrego.

 

Spełnienia każdego marzenia podróżniczego!

 

 

Podróżnicze podsumowanie 2014 i plany 2015 …

 

 

Rok 2014 był dla mnie łaskawy, jeśli chodzi o podróże. Co prawda najprawdziwszego, podróżniczego bakcyla złapałam dużo wcześniej, ale chyba w tym mijającym roku udało mi się zobaczyć naprawdę dużo i mam nadzieję, że w przyszłym będzie tylko więcej i jeszcze ciekawszych wyjazdów.

Luty 
 
Służbowy wyjazd do Niemiec i  Danii. Udało mi się zobaczyć Kopenhagę i port w Hamburgu. O tym wyjeździe, a konkretniej urokach i ich braku w służbowej podróży przeczytacie wkrótce na blogu.
 
Kwiecień 
 
Wypad do Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój z koleżankami z pracy tym razem na wesoło, nie służbowo 😉
Czerwiec

Gran Canaria w pełnej krasie, o której pięknie mogliście poczytać tutaj:
oraz Teneryfa – Loro Parque, o którym Wam opowiem i na pewno zachwycę zdjęciami w najbliższym czasie. Na koniec czerwca kolejna podróż służbowa, tym razem Londyn i Luton.
Sierpień
 
Wczasy w Turcji. Wyjazd, na który nie miałam ochoty, a który bardzo mi się przydał, pomógł zregenerować, naładować, miałam czas tylko dla siebie i na swoje przemyślenia. Czasami człowiek szuka takiego wyciszenia, nic nie robienia, odpoczynku, plażowania, smażenia się na słońcu, drinka w ręce i pióropuszy palm nad głową.
Wrzesień
 
PolishTrip Południe, czyli zwiedzamy i zachwycamy się Polską południową, a także kolejna służbowa podróż do Londynu i Birmingham.
Start mojego bloga „Magnes z podróży”!
Październik
 
Weekend we Wrocławiu i szukanie oświetlonego stadionu. Kiedy ten wpis na blogu się pojawi, nie ukrywam, że będzie wesoło 🙂
 
Listopad
 
Bałtyk w jesiennej odsłonie już za parę wpisów Wam na blogu … odsłonię. PolishTrip Północ, czyli tym razem zwiedzamy Polskę północną z Trójmiastem i Półwyspem Helskim.
W 2015 roku chciałabym wybrać się do Maroka i to w pierwszym kwartale, a więc zima gdzieś, gdzie słońce świeci. W planach mam urodziny w Barcelonie, czyli wakacyjny, letni weekend w stolicy Katalonii, a jesień w Bieszczadach i Lwów. Chciałabym zorganizować jakiś wypad na weekend majowy i pewnie jeszcze kilka planów przyjdzie mi do głowy, więc teraz pukam w niemalowane drewno i tylko czekam za nowym rokiem i spełnieniem wszystkich podróżniczych marzeń. Ale przede wszystkich bym chciała w końcu to 10 km przebiec.
PS Oby lodówka udźwignęła ciężar magnesów 😉

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o