Towarzysz podróży pilnie poszukiwany!

Dobra, jestem szczęściarą. Nigdy nie stałam z zapytaniem „z kim gdzieś pojechać”. Ponoć zarażam podróżowaniem i nie mogę narzekać na brak towarzysza podróży. Co zrobić, jeśli na myśl samotnego przemierzania świata dostajesz zawału, a potencjalni kandydaci do wojaży albo nie mają urlopu, albo funduszy, albo najzwyczajniej w świecie chęci? Otóż jest rozwiązanie tych zmartwień.

 

Przedstawiam Wam portal olneo.pl – wyszukiwarkę podróżników online, dzięki której znajdziesz osoby podzielające Twój entuzjazm do podróży i razem zaczniecie zwiedzać Polskę i świat! Olneo.pl pozwala na zamieszczanie precyzyjnych ogłoszeń, kogo szukacie, gdzie jedziecie, kiedy. Możesz także dołączyć się do już zamieszczonych i opracowanych wyjazdów. Kto wie, czy nie znajdziesz podróżniczej bratniej duszy. Nie taki internet straszny, jak go malują. Ja w końcu mojego kompana do podbijania świata także znalazłam zza monitora.

 

Serwis społecznościowy olneo.pl jest dla ludzi z pasją i otwartych na nowe znajomości. Pozwala szybko i precyzyjnie dobrać towarzyszy podróży, zorganizować podróż marzeń lub dołączyć do już opublikowanej, inspiruje – przeglądaj albumy, czytaj pamiętniki z wyprawy, może znajdziesz swoje miejsce na ziemi.  Na koniec dodawaj relacje, w ten sposób inni będą wiedzieć, że dana osoba jest wiarygodna i można  z nią zwiedzać świat.

 

Olneo.pl to serwis podróżników, turystów, ludzi ciekawych świata bez względu na wiek, dla singli, par, rodziców z dziećmi, osób w jesieni życia. Olneo.pl jest dla osób aktywnych, lubiących wyjazdy, często nietypowe, oryginalne, wyjazdy długie i weekendowe. Olneo.pl jest dla każdego, kto nie chce podróżować sam, a szuka wymarzonego kompana na wymarzoną podróż.

*współpraca olneo.pl

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
An JaAgnieszka F. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Agnieszka F.
Gość

fajny pomysl 🙂
pozdrawiam!

An Ja
Gość

Bardzo dobry pomysł, gdy wokół brak bratniej duszy do wspólnych podróży 🙂